sobota, 21 duben 2018

 

Sezona klíšťat je tu!

Pro účinné řešení se zastavte u nás v ordinaci.

Máme otevřeno každý pracovní den!

Ordinační hodiny

Po:
8 - 10
   17 - 19
Út:
8 - 10
 
St:
8 - 10
15 --- 19
Čt:
 
15 --- 19
Pá:
 
15 --- 19

Ordinační hodiny

Nebývalo tomu vždy tak, ale máme pro Vás otevřeno každý pracovní den! Podrobný rozpis ordinačních hodin najdete na panelu vlevo.

 

Chcete se objednat?

Pokud nechcete ponechat náhodě, jestli Vás uvítá naše plná čekárna, sjednejte si individuální termín (zpravidla před/na začátku otevírací doby). Vyhradíme si čas jenom pro Vás a Vašeho čtyřnohého přítele. Objednání na individuální čas je doporučeno v případě, že nás plánujete navštívit s celým vrhem štěňat (z důvodu čipování, vakcinace) anebo v případě eutanázie Vašeho zvířecího společníka.

 

Chirurgické zákroky

Operace provádíme mimo ordinační hodiny po domluvě termínu. Operaci zpravidla předchází předoperační vyšetření, které provádíme v rámci otevíracích hodin. Posoudíme zdravotní stav Vašeho zvířátka vzhledem k plánované anestezii a vysvětlíme Vám vše potřebné ohledně plánovaného zákroku.

 

Výjezdy

Výjezdy ať už k domácím, tak k hospodářským zvířatům či koním provádíme po telefonické domluvě zpravidla mimo ordinační hodiny. Standardně vyjíždíme jak do Drásova, tak do jeho okolí - Malhostovice, Čebín, Hradčany, Všechovice, Nuzířov, Skalička u Tišnova... Jsme ochotni dojet i do jiných lokalit dle potřeby a domluvy.

Externí odkazy...

Včelařský obchod   Potřeby pro včelaře, úly, medomety.

...aneb mohlo by Vás zajímat

Můj včelař  Najděte včelaře ve svém okolí.